soczewki Acuvue BifocalSoczewki Acuvue Bifocal zostały wyprodukowane przez renomowaną markę Johnson&Johnson. Są to soczewki progresywne, przeznaczone do korekcji prezbiopii. Dzięki nim użytkownicy mogą uzyskać doskonałe widzenie z bliska i z daleka, przy użyciu tych samych, wygodny w użyciu soczewek.

Starczowzroczność a soczewki progresywne

Dla osób zmagających się ze starczowzrocznością noszenie dwóch par okularów – do dali i bliży, jest niewygodne. Dlatego też soczewki progresywne Acuvue Bifocal stanowią dla nich znakomitą alternatywę.

Komfort używania

Wygoda zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych Acuvue Bifocal sprawia, że z ich użytkowaniem nikt nie będzie miał problemu. Posiadają one lekko niebieskie zabarwienie oraz wskaźnik strony, co zwiększa widoczność soczewek i ułatwia posługiwanie się nimi na co dzień.

Dodatkowa ochrona w soczewkach Acuvue Bifocal

Producent soczewek Acuvue Bifocal wyposażył je w wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Blokują nie mniej niż 70% promieniowania UVA oraz 95% promieniowania UVB. Soczewki te są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, przez dwa tygodnie.

Technologia PUPIL INTLELLIGENT DESIGN

W produkcji soczewek Acuvue Bifocal zastosowano technologię PUPIL INTLELLIGENT DESIGN, która wykorzystuje pięć niewidzialnych, koncentrycznych sfer. To dzięki nim przy noszeniu soczewek progresywnych Acuvue Bifocal uzyskuje się widzenie z bliska i z daleka przez tą samą soczewkę. Dodatkowo, soczewkom nadano bardzo cienkie brzegi, które przekładają się na zwiększony komfort noszenia dla użytkowników.